Kwiaty i wiązanki pogrzebowe Bródno Warszawa

/
Kwiaty i wiązanki pogrzebowe Bródno Warszawa

Kwiaciarnia przy Cmentarzu Bródnowskim

Od kilku lat prowadzimy także własną kwiaciarnię przy Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie na terenie Zakładu Pogrzebowego Olimp-M.

Punkt czynny jest codziennie od 8.00 do 16.00 przy ul. Wincentego 80A. Staramy się stale poszerzać zakres świadczonych usług. W naszej ofercie znajdują się również stroiki na trumny i urny.

Nieodłącznym elementem każdej ceremonii pogrzebowej są kwiaty – piękne rośliny ozdabiają świątynię oraz miejsce pochówku. Wiązanki pogrzebowe zamawia się z myślą o zmarłym, aby oddać mu należyty hołd i godnie go pożegnać. Wybór odpowiednich kwiatów pogrzebowych nie jest prosty. Należy bowiem zadecydować o formie ułożenia roślin, rodzaju kwiatów, a także o tym, czy wiązanka pogrzebowa ma zostać wykonana z żywych kwiatów czy sztucznych.

Kwiaciarnia przy Cmentarzu Bródnowskim ma do zaoferowania szeroki zakres usług florystycznych. Możemy stworzyć wiązanki pogrzebowe, uwzględniając wszystkie przedstawione przez Państwa preferencje, a także zaproponować gotowe bukiety kwiatów, które zostały zaprojektowane i skomponowane wcześniej. W ofercie kwiaciarni przy Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie znajdują się także stroiki na trumny i urny. Za sprawą tego mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę.

Kwiaty pogrzebowe – Cmentarz Bródnowski Warszawa

Tworzymy różnie kompozycje kwiatowe na pogrzeb – wiązanki, wieńce oraz bukiety z roślin żywych i sztucznych, wszystko w zależności od osobistych wymagań kontrahentów. Jedną z najczęściej wybieranych propozycji w naszej kwiaciarni przy Cmentarzu Bródnowskimwiązanki pogrzebowe oraz wieńce. Wiązanki są mniejsze od tradycyjnych wieńców pogrzebowych. Przybierają różne kształty – kwiaty układane są bowiem na podkładach okrągłych, w formie elipsy czy serca. Gotowe wieńce i wiązanki pogrzebowe ozdabiane są wstążką, na której można umieścić dowolny napis okolicznościowy.

Wiązanki pogrzebowe zachowują długo świeży wygląd, ponieważ gąbka florystyczna, stanowiąca podkład dla roślin, nasączona jest wodą. Nie inaczej jest w przypadku innych propozycji kwiatowych na pogrzeb – wszystkie kompozycje, które przygotowujemy w kwiaciarni przy Cmentarzu Bródnowskim na Targówku, układane są z wysokiej jakości roślin świeżo ciętych, przechowywanych w specjalistycznych pomieszczeniach. Dzięki temu zawsze prezentują się estetycznie.

Kwiaciarnia Warszawa Targówek

Kiedy zależy Państwu na spersonalizowaniu kwiatów pogrzebowych, warto skorzystać z pomocy naszych specjalistów z kwiaciarni przy Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie. Doświadczeni floryści pozostają do dyspozycji i służą radą w doborze estetycznych wiązanek pogrzebowych. Siedziba kwiaciarni zlokalizowana jest tuż obok Cmentarza Bródnowskiego,na terenie Zakładu Pogrzebowego Olimp. Dokładny adres to ulica św. Wincentego 80A. Jesteśmy czynni każdego dnia, również w weekendy, w rodzinach od 8.00 do 16.00.