Zakład Pogrzebowy Warszawa Białołęka – Olimp Pogrzeby

/
Zakład Pogrzebowy Warszawa Białołęka – Olimp Pogrzeby


BIAŁOŁĘKA / TARCHOMIN

DSC_0499

ul. Świderska 141
03-187 Warszawa

tel./fax 22 614 88 35
kom. 602 254 450

Usługi pogrzebowe „OLIMP-M” Maria Jóśk – dokładamy wszelkich starań, aby ostatnie chwile łączące zmarłych i pozostających w bólu bliskich były wypełnione taktem, życzliwością i zrozumieniem. Unowocześniony Zakład Usług Pogrzebowych „Olimp-M” Przy Agorze 9, to jedna z prywatnych działalności a zarazem profesjonalna firma pogrzebowa funkcjonująca od lat na terenie Warszawy i całego kraju. Oferujemy kompleksową obsługę pogrzebów. Posiadamy profesjonalną chłodnię oraz kaplicę. Świadczymy usługi całodobowo. Nasz zakład pogrzebowy organizuje i obsługuje pogrzeby na terenie całego kraju, zarówno tradycyjne, jak i po kremacji zwłok. Pomagamy w załatwianiu  formalności pogrzebowych w urzędach, zarządach cmentarzy, kościołach i w ZUS-ie. Ceny naszych usług dostosowujemy do finansowych możliwości klientów.

Zakład Pogrzebowy na Tarchominie

Śmierć bliskiej osoby jest jedną z najtrudniejszych chwil w naszym życiu. I choć nie jesteśmy w stanie zmienić tego, co się stało, możemy zapewnić ukochanej mamie, ojcu czy innemu człowiekowi bliskiemu sercu zapewnić piękną ceremonię pogrzebową. Jesteśmy po to, by towarzyszyć Państwu w tym smutnym momencie i zatroszczyć się o godne pożegnanie zmarłego. Nasz zakład pogrzebowy zajmie się wszystkimi sprawami organizacyjnymi związanymi z pochówkiem, troszcząc się o to, by odbył się on w atmosferze powagi i szacunku dla osoby, która odeszła. „Olimp” to cztery zakłady pogrzebowe na terenie Warszawy. Jeden z nich mieści się w dzielnicy Tarchomin – Białołęka. Możemy zadbać o wszelkie formalności – tak, by w tym trudnym momencie nie obciążać nimi Państwa. Ufając naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, mogą Państwo mieć pewność, że pamięć po zmarłym bliskim zostanie uczczona we właściwy sposób i zgodnie z Waszymi życzeniami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, każdego dnia roku.Fomularz kontaktowy

Formularz kontaktowy pozwoli na przesłanie uwag lub zapytań do naszej Firmy. Nasi pracownicy postarają się wyczerpująco odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania. W przypadku konieczności pilnego kontaktu prosimy skorzystać z danych teleadresowych.