Transport zmarłych

/
Transport zmarłych

Zajmując się kompleksowo organizacją uroczystości pogrzebowych, oferujemy również transport zmarłych. Odbieramy ciało z miejsca zgonu, a także przewozimy je do miejsca wskazanego przez Rodzinę. Usługi świadczymy wysokiej klasy samochodami, które gwarantują wykonanie transportu na najwyższym poziomie, z poszanowaniem godności osoby zmarłej.

Transport pogrzebowy krajowy i międzynarodowy

Do przewozu wykorzystywany jest karawan. Wszystkie samochody posiadają niezbędne wyposażenie, spełniają normy prawne nakładane na tego rodzaju pojazdy, a pracownicy są doświadczonymi kierowcami, którzy zajmują się przewozem zmarłych od wielu lat.

Wykonujemy krajowy transport zwłok, obejmujący teren całej Polski, a także międzynarodowy transport zwłok. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, pomagamy również Klientom w dopełnieniu wszelkich procedur formalno – prawnych, dzięki którym możliwe jest sprowadzenie ciała spoza granic kraju.

Przewóz zmarłych realizujemy całodobowo, 7 dni w tygodniu. Wystarczy skontaktować się z naszym Zakładem, aby ustalić wszelkie szczegóły. Transport zwłok realizowany jest niezwłocznie od momentu otrzymania od Państwa zlecenia.