Graphic2

Właściwe uczczenie pamięci zmarłego to także wybór sposobu pochówku, zgodnego z jego wolą. Wiele osób decyduje się na kremację, która została zaakceptowana przez Kościół Katolicki, jako forma pogrzebu i pożegnania się z ciałem bliskich. Prochy zmarłych umieszczane są w specjalnie przygotowanych urnach, które cechuje bogate wzornictwo oraz różnorodność kolorystyczna.

Urny pogrzebowe można wybrać spośród wielu dostępnych modeli, które wykonane są z różnych rodzai materiałów, a także przystosowane do pogrzebów wyznaniowych oraz świeckich. Proponujemy wybór spośród urn wykonanych z następujących materiałów: kompozyt, kamień, drewno. Dostępne są również urny metalowe. Wybór właściwego modelu zależy jedynie od oczekiwań bliskich osoby zmarłej. Urny na prochy posiadają różną ornamentację, wielkość, a także kolorystykę. Pozwala to na dobranie wzoru dopasowanego nie tylko do gustu Rodziny, ale także ostatniej woli zmarłego.

Urny w Warszawie posiadamy w ciągłej sprzedaży. Ustalając szczegóły pochówku oraz termin spopielenia zwłok, Klienci dokonują wyboru właściwej urny, która zabierana jest wraz z ciałem do spopielarni. Tam, z należytym szacunkiem, prochy zostaną umieszczone w wybranej wcześniej urnie. Nasi pracownicy służą Państwu pomocą przy wyborze odpowiedniej urny.