Zakład Pogrzebowy Olimp Maria Jóśk

DSC_0528 (Medium)Myśl przyświecająca nam na każdym kroku, gdy tylko wstępują Państwo w progi naszego Domu Pogrzebowego Olimp jest taka, by nie ranić serc, które już pogrążone są w żałobie i smutku po stracie najbliższych. Nasz zakład pogrzebowy, świadczący usługi pogrzebowe na terenie Warszawy, istnieje na rynku już od 1983 roku, pomagając Państwu w organizacji uroczystości pogrzebowych religijnych, jak i świeckich.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wykonywanie naszej pracy ze zrozumieniem i poszanowaniem rodzinnych tradycji i uczuć. Pozwoliło nam ono zrozumieć, że każda rodzina przeżywa śmierć bliskiej osoby na swój własny sposób i w odmienny sposób pragnie wyrazić miłość i emocje towarzyszące ostatniej drodze najbliższych. Dlatego też, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów, zarówno na terenie Warszawy, jak i poza granicami naszego kraju. Nasze domy pogrzebowe na Woli, Białołęce, Bródnie i Bielanach są do Państwa dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, oferując także pomoc naszego przedstawiciela, który dotrze do Państwa domu, jeśli wyrażą Państwo takie życzenie.

By zapewnić Państwu jak najlepszy komfort dostosowujemy się do możliwości finansowych klientów, oferując szeroki wybór urn, trumien, nagrobków i wieńców. Możliwe jest także kredytowanie kosztów ceremonii pogrzebowej z zasiłku pogrzebowego ZUS i KRUS. Zapewniamy, iż dokładamy wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom i ulżyć w tak ciężkich i trudnych chwilach.


DSC_0499 (Medium)  dompogrzebowy91