Klientom oferujemy także urny na prochy kamienne, cechujące się ponadczasową stylistyką, wyjątkową elegancją oraz różnorodnością w zakresie kolorystyki, wzornictwa i wielkości. To jedne z najczęściej wybieranych urn, z uwagi także na ich ogromną trwałość i najwyższą jakość wykonania. Współpracujemy z producentami urn, którzy wykonują je z niezwykłą dbałością o detale.

W sprzedaży posiadamy urny pogrzebowe kamienne wykonane najczęściej z marmuru i granitu. Naturalne właściwości estetyczne tych kamieni sprawiają, że urny cechują się wyjątkowym wyglądem. Wykonywane są zarówno w wersji połyskującej, jak i matowej. Urny kamienne dostępne są z ornamentyką religijną oraz świecką, dzięki czemu mogą być wykorzystane podczas pogrzebów wyznaniowych i humanistycznych.

Urny granitowe

Urny granitowe to synonim elegancji i oryginalnego, ponadczasowego stylu. Oferowane przez nas modele dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, wyposażone w okucia oraz estetyczne zdobienia. Urny mogą być personalizowane poprzez wygrawerowanie na ich powierzchni napisów. Oferujemy urny granitowe o różnych pojemnościach i kształtach. Pełny katalog produktów dostępny jest u naszych pracowników oraz na stronie internetowej zakładu.

Oferowane przez nas urny kamienne w Warszawie można wybrać spośród gotowych produktów lub zamówić model zgodny z Państwa indywidualnymi oczekiwaniami. O takiej opcji poinformujemy podczas spotkania, określając czas realizacji projektu, a także możliwości w zakresie własnej kompozycji wyglądu urny kamiennej. Cennik poszczególnych produktów zależny jest od rodzaju materiału, z jakiego wykonana jest urna, wybranych zdobień, okuć oraz wielkości. Pełne informacje na temat cen poszczególnych urn uzyskają Państwo bezpośrednio w naszym zakładzie.