nagrobki

Nagrobki to w polskiej tradycji pamięć o zmarłych, którą wyrażamy m.in. w formie pomników. Możliwości techniczne, a także duży wybór materiałów pozwalają na wykonywanie nagrobków ściśle według oczekiwań Klienta. Coraz częściej nowoczesne wzornictwo charakteryzuje zamawiane nagrobki.

Odpowiednie dobranie kamienia, z którego ma zostać wybrany nagrobek, a także formy i kształtu jest podstawową kwestią, która uzgadniana jest z Klientem. Niezbędne jest także dostosowanie wybranego rozwiązania do możliwości technicznych i wielkości grobu.

Nagrobki klasyczne i nowoczesne

Nagrobki klasyczne są najczęściej stosowane w miejscach, gdzie liczy się tradycja podyktowana m.in. gustem Klienta. Pracę wykonujemy ściśle według wcześniej otrzymanych wytycznych oraz przygotowanego projektu. Materiał, z jakiego powstanie nagrobek, można wybrać spośród wielu kamieni naturalnych, charakteryzujących się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i temperatury.

Przygotowujemy również nagrobki nowoczesne, które charakteryzuje unikatowe wzornictwo oraz dobór materiałów o odpowiednim wzorze oraz barwie. Osoby, które decydują się na pomnik nowoczesny, najczęściej mogą wybrać spośród wielu wzorów oferowanych przez nas lub też zaproponować własne rozwiązanie, które – w miarę możliwości technicznych – wykonamy na specjalne zamówienie.

Nagrobki granitowe i z piaskowca

Wykonujemy nagrobki na zamówienie, które odpowiadają oczekiwaniom i możliwościom Klientów. Nagrobki pojedyncze, nagrobki podwójne stanowią trzon naszej oferty, konstruowanej pod indywidualne wymagania każdego Klienta. Prace wykonujemy w oparciu o różne materiały, które dobierane są do konkretnego modelu, a także potrzeb technicznych danego miejsca.

Najczęściej wykonywane są nagrobki granitowe i nagrobki z piaskowca, które cechują się unikatowością, niepowtarzalną fakturą oraz różnymi odcieniami. Pozwala to na zastosowanie ich w przypadku wzorów tradycyjnych oraz nowoczesnych.

Wszelkie informacje na temat nagrobków i ich wykonania dostępne sa pod numerem telefonu 0 602 254 450