Urny drewniane są synonimem elegancji i klasyki. Klienci, decydujący się na kremację zwłok osoby bliskiej, mogą wybrać urnę spośród wielu dostępnych wzorów oraz kolorów. Poszczególne modele różnią się nie tylko gatunkiem drewna, z jakiego zostały wykonane, ale także rodzajem zdobień. Urny pogrzebowe drewniane dostępne są w ornamentyce wyznaniowej oraz świeckiej.

Oferujemy urny drewniane wykonane z najwyższej jakości materiałów, wykończone lakierem w wersji połyskującej lub matowej. Poszczególne wersje wyposażone są w mosiężne zdobienia oraz eleganckie okucia. Nasi pracownicy zaprezentują Państwu pełen katalog urn, spośród którego można wybrać model odpowiadający indywidualnym oczekiwaniom każdego klienta.

Urny na prochy drewniane

Urny na prochy drewniane posiadamy w ciągłej sprzedaży, współpracując z czołowymi producentami akcesoriów funeralnych w kraju i poza jego granicami. Dzięki temu dysponujemy szerokim asortymentem urn, wykonanych w różnych kształtach, kolorach oraz wzorach. Urny drewniane w Warszawie można obejrzeć w naszym zakładzie pogrzebowym lub zamówić – jeśli zdecydują się Państwo na indywidualną ich wersję.

W zależności od wybranego modelu urny drewniane mają zróżnicowany cennik. Na koszt urny ma wpływ przede wszystkim gatunek drewna, z jakiego została wykonana, indywidualne zdobienia czy niestandardowy kształt. Pełny cennik urn można otrzymać u pracowników naszego zakładu pogrzebowego, którzy poinformują Państwa także o dostępności poszczególnych modeli oraz o możliwości ich personalizacji – zgodnie z życzeniem klienta.