Tradycyjna ceremonia pogrzebowa wymaga pochówku ciała w trumnie. To także element symboliczny, głęboko zakorzeniony w obrzędach i rytuałach pogrzebowych. Trumna tradycyjna, jaką klienci mogą wybrać z naszej oferty, to różnorodność w zakresie materiału, z jakiego została wykonana oraz kolorystyki i ornamentyki. Wśród dostępnych wersji trumien posiadamy modele przeznaczone do pochówku osób dorosłych, a także dzieci.

Dysponujemy trumnami producentów polskich, niemieckich i włoskich. Klientom umożliwiamy także zmówienie trumny według indywidualnego projektu, obejmującego materiał, z jakiego trumna będzie wykonana, kolorystykę, obicie wewnętrzne, a także okucia i personalizowane zdobienia. Trumna drewniana może być wykonana w następujących wersjach kolorystycznych: mahoń, koniak, rustikal oraz natural. Możliwy jest także wybór wykończenia trumny – połysk lub mat.

Trumna sosnowa

Trumna sosnowa to wciąż jeden z najczęstszych wyborów klientów. Oferowane w naszym zakładzie pogrzebowym modele różnicuje przede wszystkim kolorystyka oraz wzornictwo. Trumny są przystosowane zarówno do pogrzebów wyznaniowych, jak i świeckich – wówczas pozbawione są religijnej symboliki. Dostępne modele posiadają także zróżnicowane okucia oraz materiał obiciowy, umieszczany wewnątrz. W naszym zakładzie klienci mogą także wybrać trumnę dębową, cechującą się ponadczasową elegancją.

Wszystkie oferowane przez nas trumny w Warszawie wykonane są z najwyższej jakości surowców, z ogromną dbałością o estetykę i wykończenie. Wyboru odpowiedniej trumny mogą Państwo dokonać już na początku współpracy z naszym zakładem pogrzebowym, podczas zlecania eksportacji ciała. Pracownicy Olimp-M udzielą wszelkich niezbędnych informacji o dostępnym asortymencie trumien, umożliwiając także ich przystosowanie do indywidualnych oczekiwań klientów, w zakresie koloru czy rodzaju okuć i obicia.