Zakład Pogrzebowy Radzymin – Olimp Pogrzeby

/
Zakład Pogrzebowy Radzymin – Olimp Pogrzeby


RADZYMIN

zakłady pogrzebowe radzymin

ul. Konstytucji 3 Maja 3
05-250 Radzymin

tel. 22 760 06 05
kom. 602 254 450


Zakład Pogrzebowy w Radzyminie

Olimp-M – Zakład Pogrzebowy w Radzyminie to miejsce, w którym pomożemy Państwu w organizacji ostatniego pożegnania osoby bliskiej. Na rynku usług pogrzebowych działamy nieprzerwanie od 1983 roku, wspierając naszych klientów w czasie przygotowań do pochówku, zajmując się kompleksowo kwestiami organizacyjnymi i formalnymi.

Wiedząc, jak trudna jest żałoba i ból po stracie najbliższych, do każdego klienta podchodzimy ze zrozumieniem i poszanowaniem jego rodzinnych tradycji i uczuć. Jesteśmy blisko naszych klientów już od chwili transportu ciała do chłodni, wspierając Państwa dobrym słowem oraz otaczając niezbędną opieką.

Usługi pogrzebowe Radzymin

Usługi pogrzebowe w Radzyminie, które oferujemy naszym klientom, obejmują kompleksową organizację pogrzebu zarówno religijnego, jak i humanistycznego. Pomagamy w załatwieniu wszelkich kwestii formalno – prawnych i administracyjnych. Mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie również przy ustaleniu daty pogrzebu w kancelarii parafialnej czy wyborze miejsca na cmentarzu.

Mając świadomość, że pogrzeb jest odzwierciedleniem uczuć żywionych do osoby zmarłej, oferujemy różnorodne formy pochówku, a także oprawę ceremonii – zgodną z życzeniem rodziny. Pogrzeby w Radzyminie mogą więc mieć dodatkową aranżację muzyczną czy indywidualną dekorację kwiatową, spełniającą Państwa oczekiwania.

Firmy pogrzebowe Radzymin

Nasze firmy pogrzebowe w Radzyminie i Warszawie zapewniają Państwu obsługę 24 godziny na dobę. Oferujemy transport zmarłych, szeroki wybór trumien, urn, a także indywidualnych dekoracji kwiatowych. Będziemy Państwu towarzyszyć podczas pogrzebu, już od momentu wyprowadzenia ciała z kaplicy pożegnalnej, aż do odprowadzenia na miejsce ostatniego spoczynku.

Świadczymy usługi pogrzebowe w Radzyminie na najwyższym poziomie, dbając o to, aby ostatnie pożegnanie było godne osoby zmarłej, a także w pełni odzwierciedlało Państwa oczekiwania w tym zakresie. Dyżurujemy pod całodobowym numerem telefonu, dlatego też, jeśli potrzebują Państwo wsparcia i pomocy przy organizacji ceremonii pogrzebowej – wystarczy skontaktować się z naszym przedstawicielem.Fomularz kontaktowy

Formularz kontaktowy pozwoli na przesłanie uwag lub zapytań do naszej Firmy. Nasi pracownicy postarają się wyczerpująco odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania. W przypadku konieczności pilnego kontaktu prosimy skorzystać z danych teleadresowych.