trumny

Obrzędy i rytuały pogrzebowe to tradycja silnie zakorzeniona w świadomości każdego z nas. Osobę zmarłą odnajdujemy we wspomnieniach i uczuciach, otaczając szacunkiem, a także pragnąc w tych ostatnich chwilach wypełnić jej wolę i dopełnić obrzędów zgodnych z wyznawaną przez nią religią. Najpopularniejszy jest pochówek zmarłych w trumnach. W naszym zakładzie pogrzebowym proponujemy Państwu ofertę bardzo zindywidualizowaną, dostosowaną do Państwa potrzeb.

Nieodzownym elementem organizacji uroczystości pogrzebowej jest selekcja odpowiedniej trumny. Oferujemy trumny drewniane, które są najczęstszym wyborem wśród naszych Klientów. Trumny dębowe charakteryzują się wyjątkową elegancją, a także możliwościami indywidualnego ich dostosowania do oczekiwań bliskich osoby zmarłej.

Osoby, decydujące się na spopielenie zwłok, mogą u nas zakupić trumny kremacyjne, które wykonane są ze specjalnych gatunków drewna. Trumny do kremacji występują w wielu modelach kolorystycznych.

W naszym zakładzie dostępne są także trumny żelazne, które najczęściej wykorzystywane są do transportu zwłok. Oferujemy trumny w Warszawie w wielu wersjach. Istnieje możliwość indywidualizacji każdego modelu poprzez dobranie odpowiednich okuć, czy obicia.