Urny pogrzebowe metalowe to jedne z najczęściej wybieranych artykułów przez naszych klientów. Cechuje je wyjątkowa estetyka, zróżnicowane wzornictwo i kolorystyka, a także najwyższa jakość wykonania. Oferujemy szeroki wybór urn metalowych, dopasowanych do Państwa indywidualnych oczekiwań estetycznych w tym zakresie.

Pośród dostępnych modeli posiadamy urny metalowe gładkie, nawiązujące do minimalistycznego stylu, niemal pozbawione zdobień, a także urny z bogatą ornamentyką, zarówno wyznaniową, jak i świecką. Pełny asortyment urn dostępny jest w katalogu, którym dysponują nasi pracownicy, a także na stronie internetowej zakładu pogrzebowego.

Urny metalowe Warszawa

Osobom decydującym się na transport prochów osoby zmarłej, oferujemy specjalne urny metalowe. W Warszawie, w naszym zakładzie pogrzebowym, mogą Państwo wybrać urny hermetyczne, wykonane zgodne z wymogami Unii Europejskiej, w zakresie przewozu prochów. Produkowane są w różnych wersjach kolorystycznych, z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów.

Rodzaj urny, jej wielkość, pojemność, kształt, kolor czy zdobienia mogą Państwo wybrać bezpośrednio u naszych pracowników. Wszystkie oferowane produkty produkowane są z mosiądzu lub stali, a finalnie malowane na niemal dowolny kolor, w wersji matowej, połyskującej lub półmatowej. Służymy pełnym wsparciem i pomocą przy wyborze odpowiedniej urny, spełniającej Państwa oczekiwania w zakresie estetyki, rodzaju wykończenia czy zdobień.