Zakład Pogrzebowy Warszawa Bielany – Żoliborz – Olimp Pogrzeby

/
Zakład Pogrzebowy Warszawa Bielany – Żoliborz – Olimp Pogrzeby


BIELANY / ŻOLIBORZ


ul. Świderska 141
03-187 Warszawa

tel. 22 614 88 35
kom. 602 254 450


Zakład Pogrzebowy Żoliborz, Bielany

Zakład pogrzebowy Olimp posiada 40-letnie doświadczenie w organizacji pięknych ceremonii ostatniego pożegnania. Z naszych kompleksowych usług może skorzystać każdy, gdyż zajmujemy się przygotowywaniem uroczystości pogrzebowych świeckich i religijnych. Do dyspozycji pozostajemy całodobowo, siedem dni w tygodniu. Służymy swoją wiedzą oraz wsparciem w tych niezwykle trudnych chwilach. Posiadamy cztery oddziały w Warszawie. Zakłady pogrzebowe zlokalizowane są na Bielanach, Woli, Białołęce oraz Bródnie.

Usługi pogrzebowe na Bielanach, bezpośrednio sąsiadujących z Żoliborzem, podobnie jak w pozostałych domach pogrzebowych, świadczone są przez wykwalifikowanych specjalistów, wyróżniających się niebywałą empatią i taktem. Wiemy, że utrata bliskiej osoby wiąże się z trudnymi emocjami, a każda rodzina przechodzi żałobę na swój sposób. Pragniemy nieść jak najlepszą pomoc, więc do klientów i ich potrzeb zawsze podchodzimy z wyrozumiałością oraz szacunkiem. Nie podważamy rodzinnych tradycji, wykonując usługi pogrzebowe w oparciu o indywidualne preferencje.

Usługi pogrzebowe Bielany, Żoliborz

W zakładzie pogrzebowym na granicy Bielan i Żoliborza, dokładnie przy ul. Przy Agorze 9, oferujemy szeroki wybór trumien, urn i nagrobków, wykonanych z dbałością o każdy detal i jednocześnie z wysokiej jakości materiałów. Oferta zróżnicowana jest pod względem wizualnym i cenowym. Fakt ten sprawia, iż z łatwością można znaleźć akcesoria pogrzebowe, wpasowujące się w osobiste gusta oraz odpowiadające założeniom budżetowym.

Posiadamy nowoczesną, całodobową chłodnie, salę do toalety pośmiertnej i kameralne, gwarantujące prywatność kaplice, w których w godny sposób rodzina i bliscy mogą pożegnać się ze zmarłym. W zakres usług pogrzebowych 24h, które świadczymy m.in. na terenie Bielan i Żoliborza, wchodzi: pomoc w dopełnianiu formalności pogrzebowych, zajmowanie się oprawą muzyczną i kwiatową, tworzenie nekrologów i klepsydr pogrzebowych, produkowanie i sprzedaż trumien oraz urn, kremacja, ekshumacja zmarłych oraz transport zwłok eleganckimi, spełniającymi wszystkie normy bezpieczeństwa karawanami pogrzebowymi. Nasza oferta stanowi odpowiedź na wszystkie potrzeby klientów.

Zakład pogrzebowy Bielany, Żoliborz

Wieloletnie doświadczenie pozwala pracownikom zakładu pogrzebowego Olimp na Bielanach, blisko Żoliborza, realizować usługi na najwyższym poziomie. Staramy się dostosować do możliwości finansowych klientów. Cennik naszych świadczeń jest atrakcyjny. Oprócz tego umożliwiamy również kredytowanie kosztów ceremonii pogrzebowej z zasiłku pogrzebowego ZUS i KRUS. Kiedy poszukują Państwo profesjonalnych, kompleksowych usług pogrzebowych na Bielanach, zapraszamy do kontaktu z naszym zakładem pogrzebowym. W każdej chwili służymy fachowym doradztwem i wsparciem w tym niełatwym okresie.Fomularz kontaktowy

Formularz kontaktowy pozwoli na przesłanie uwag lub zapytań do naszej Firmy. Nasi pracownicy postarają się wyczerpująco odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania. W przypadku konieczności pilnego kontaktu prosimy skorzystać z danych teleadresowych.