W ofercie posiadamy także urny kompozytowe, wytwarzane z tworzywa imitującego naturalny kamień. Dzięki temu możliwe jest stworzenie niemal dowolnego kształtu oraz koloru urny. Kompozyt stał się więc jednym z najpopularniejszych materiałów do produkcji urn, cechującym się niezwykłą plastycznością i elegancją.

Urny pogrzebowe kompozytowe, które posiadamy w sprzedaży, wykonane są z najwyższej jakości materiałów, przez czołowych producentów artykułów funeralnych. Poszczególne modele dostępne są w wersjach przeznaczonych do pochówków wyznaniowych – z charakterystyczną ornamentyką pogrzebową, jak i do ceremonii świeckich. W tym przypadku urna nie posiada zdobień o charakterze religijnym – może być natomiast udekorowana niemal dowolnym motywem, dopasowanym do indywidualnych preferencji klienta.

Urny na prochy kompozytowe

Urny na prochy kompozytowe dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Wśród nich można znaleźć między innymi odcienie zielone, czerwone czy czarne, a także barwy nawiązujące do naturalnych kolorów kamienia. Oferujemy urny kompozytowe w Warszawie w stylistyce minimalistycznej, pozbawionej elementów dekoracyjnych, jak i wersje z motywami kwiatowymi i złotymi zdobieniami.

W naszym zakładzie pogrzebowym można zapoznać się z pełnym katalogiem, obejmującym urny kompozytowe. Cena poszczególnych modeli uzależniona jest między innymi od wybranej wersji urny, jej zdobienia, a także pojemności. Nasi pracownicy udzielą wszelkich niezbędnych informacji na temat poszczególnych produktów, ich dostępności oraz możliwości personalizacji urny.