Kaplica przedpogrzebowa Warszawa

/
/
Kaplica przedpogrzebowa Warszawa

DSC_0554 (Medium)

Aby umożliwić Rodzinie ostatnie pożegnanie osoby zmarłej, udostępniamy kaplicę przedpogrzebową, która pozwala na skupienie i zadumę. Minimalistyczny wystrój zapewnia atmosferę wyciszenia, ułatwiającą godne przeżycie przez bliskich tych trudnych chwil.

Kaplica pogrzebowa Warszawa

Kaplica pogrzebowa jest przygotowana do przeprowadzania w niej pożegnań o charakterze świeckim, jak również religijnym różnych wyznań. Zapewniamy pełną opiekę i wsparcie pracowników Domu Pogrzebowego „Olimp”, którzy pomogą zorganizować ostatnie pożegnanie zmarłego.

Ostatnie pożegnanie zmarłego na pogrzebie

Kaplica pogrzebowa w Warszawie jest miejscem, gdzie Rodzina czuwa przy zmarłym w ciszy, jak również możliwe jest skorzystanie z usług muzyków, którzy nadadzą uroczystości podniosłego charakteru. Pożegnanie pogrzebowe odbywa się w godzinach wybranych przez Rodzinę. Istnieje także dowolność w zakresie doboru przez bliskich uczestników ceremonii. W pożegnaniu mogą wziąć udział osoby jedynie z rodziny lub też wszyscy, którzy zostali na nią zaproszeni. Wówczas kaplica przygotowywana jest na przyjęcie większej ilości żałobników.

DSC_0533 (Medium) DSC_0530 (Medium) DSC_0528 (Medium)